Menu
Napisz lub zadzwoń!

71 782 73 59

biuro@cyfrowadrukarnia.pl


Wyceń i zamów

Zlecenia przyjmujemy wyłącznie przez sklep internetowy lub drogą mailową.

Praktycznie zastosowanie naklejek/etykiet w życiu codziennym

cyfrowadrukarnia.pl

Praktycznie zastosowanie naklejek/etykiet w życiu codziennym

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powszechnego stosowania naklejek samoprzylepnych oraz etykiet, powstających w specjalnych drukarniach cyfrowych. Tymczasem są one obecne w niemal każdej przestrzeni naszego życia.

Często bywają niedoceniane, a to dzięki nim możliwe jest m.in. budowanie świadomości marki czy informowanie użytkowników o wyjątkowych cechach danego produktu. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się rodzajom naklejek oraz ich zastosowaniu.

Rodzaje naklejek oferowanych przez drukarnie

W ofercie drukarni, zajmujących się ich wykonywaniem, można znaleźć wersje papierowe oraz drukowane na folii. Pierwsze z nich to jedne z najbardziej popularnych wariantów etykiet. Doceniane są za swoją atrakcyjną cenę oraz dokładność nadruku. Przeważnie stosowane są do znakowania elementów we wnętrzach, ze względu na niską odporność na wilgoć oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Etykiety foliowe doskonale sprawdzą się do znakowania wszelkich produktów, które mogą być narażone na ekspozycję słoneczną czy wilgoć. Odznaczają się wyższą trwałością. Na ich korzyść przemawia także delikatny połysk, podwyższający walory estetyczne.

Zastosowanie naklejek

Wykonywane przez drukarnie naklejki, można zauważyć w samochodach oraz na wystawach sklepowych. Niektóre firmy i organizacje, wykorzystują je również jako formę reklamy, m.in. na targach branżowych czy imprezach tematycznych.

Przykłady przedstawione powyżej, to tylko niektóre możliwości zastosowania etykiet i naklejek. Ich uniwersalność pozwala na szerokie zastosowanie, a tym samym wykorzystanie ich potencjału zarówno przez klientów biznesowych, jak i indywidualnych.